Electrolux Profesyonel Elektrikli Power Grill HP

Elektrikli PowerGrillHP Izgara

Bulunduğunuz her yerde, gazsız bölgelerde bile, yüksek performanslı ızgara.
power grill
Yanma olmadan, süper hızlı ısınma süreleri ile eşit derecede mükemmel sonuçlar veren ve en yoğun servisi bile yapabilen bir ızgara mı istiyorsunuz?
Yeni Electrolux Elektrikli PowerGrillHP Izgara ile tanışın.
Yüksek Verimlilik ve Yüksek Performans için HP.

Yüksek verimlilik

Elektrikli PowerGrillHP Izgara’nın hızlı ısı teknolojisi, ızgarayı sadece rekor sürede ısıtmakla kalmaz, aynı zamanda ızgaraları ve Heat Boost çıkarılabilir deflektörler ile birleştirilmiş rezistansları sayesinde pişirme zamanlarını da azaltır.

Mükemmel sonuçlar

Porsiyondan porsiyona nefis sonuçlar ve şimdiye kadarki en hızlı ısınma süresi ile mükemmel ızgara emrinizde. Elektrikli PowerGrillHP Izgara’nın eşsiz tasarımı, tek tip ısı dağıtımı için rezistanslar ile ızgaralar arasındaki mesafeyi azaltır.

Kolay temizlik

Elektrikli PowerGrillHP Izgaranızı temizlemek, bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilen, çıkarılabilir ızgaralar ile daha kolay olamazdı. Hızlı su doldurma ve boşaltma için entegre su musluğu, yağ toplama kabı ve tahliyesi.

Yüksek performans

Elektrikli PowerGrillHP Izgara’nın hassas Enerji Kontrolü ile ızgara zamanlarını azaltın, enerjiden tasarruf edin ve farklı pişirme modlarını kullanın. Izgara, kullanılmadığı zaman minimum seviyede tutulabilir ve daha sonra zamanı rekor seviyede etkili kullanarak gerekli ısıya ulaşılır.

Electrolux Power Grill Servisi 02324571263

Kaynak: www.ohrilimakina.com.tr
Diğer Electrolux Profesyonel Ürünleri İçin Tıklayınız

Electrolux Profesyonel Makinesi tamiri telefonu 0232 4571263

REKLAMDIR (Reklam teklifi için destek@ohrilimakine.com adresine yazabilirsiniz)

Ayrıca Electrolux Makinesi satışıda yapılmaktadır. Electrolux Profesyonel  Makinesi satışı için arayabilirsiniz 0232 4571263,

İzmir Electrolux Profesyonel Servisi OHRİLİ MAKİNA 0536 370 87 85