Electrolux Profesyonel Servis

Electrolux Profesyonel Servis Ohrili Makina Hizmetlerinden Bahsetmeden Önce 90 yılı aşkın bir süredir yiyecek ve içecek sektöründe ürünlerin profesyonel bir şekilde hazırlanması ve servis edilmesini etkileyen ve şekillendiren şirketimize hoş geldiniz.

Electrolux Professional, restoran, oteller sağlık, eğitim ve diğer hizmet tesislerine kadar dünya çapında geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren, yiyecek servisi, içecek ve çamaşırhane çözümlerinin önde gelen küresel tedarikçilerinden biridir.

Electrolux Profesyonel ürünlerinin odaklandığı konuların başında üretkenliğinizi ve sürdürülebilirliğinizi arttırabilecek kapsamlı bir çözümü vardır.

Electrolux Profesyonel ailesi olarak çok iyi biliyoruz ki bir restoran mutfağını işletmek, yoğunluğa cevap verebilmek çok zorlu bir görev olabilir. Bu nedenle size yardımcı olan, sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak, sırtınızı dayayabilecek bir partnere ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz.

Electrolux Professional 2020 Özeti

  • Net satışlar 7,3 milyar
  • Yaklaşık 110 ülkede satış
  • Yedi ülkede 12 üretim birimi
  • ~ 3.500 çalışan
  • Genel Merkez Stockholm, İsveç’te

Electrolux Profesyonel, yiyecek, içecek ve çamaşırhanede eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir. Başlıca ürünlerimiz arasında kombi fırınlar, pişirme ocakları, soğutmalı dolaplar, soğutucular ve bulaşık makinesi ekipmanları, kahve öğütücüler, kahve makineleri (espresso ve demleme), sıcak içecek dağıtıcıları, soğuk içecek ve meyve suyu dağıtıcılarının yanı sıra dondurulmuş içecek ve dondurma dağıtıcıları, ticari yıkayıcılar bulunmaktadır. , çamaşır kurutma makineleri, kurutma dolapları, ütü makineleri ve ilgili özel aksesuarlar ve sistemler.

Yüksek performanslı, güvenilir ekipmana ihtiyaç duyulan, ekipman yaşam döngüsü boyunca önemli satış sonrası gereksinimleri olan ve müşterilerin üretkenliğe ve toplam sahip olma maliyetine odaklandığı çözümlere odaklanıyoruz. Ticari faaliyetlerimiz üç ana coğrafi bölgeye odaklanmaktadır – Amerika, Avrupa ve Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika (APAC & MEA).

Electrolux Profesyonel müşterilerinin iş hayatını daha kolay, daha karlı ve her gün gerçekten sürdürülebilir hale getiriyor.

Electrolux Profesyonel, profesyonel kullanıcılar için dünya çapında bir servis ağı eşliğinde yemek servisi, çamaşır yıkama ve içecek çözümleri sunarak müşterilerimizin çalışma hayatını her gün daha kolay, daha karlı ve gerçekten sürdürülebilir hale getirir.

yiyecek, içecek ekipmanları Electrolux Professional‘ın net satışlarının yüzde 64’üne tekabül ediyor

Electrolux Professional, temel markamızdır. Ek olarak, belirli pazarlara erişim sağlamak için özel markalar ve etiketler kullanıyoruz. Bunlar, yerel olarak yönetilen markalar ve etiketlerdir ve kendi yetki alanlarındaki müşteriler arasında yüksek marka bilinirliğine sahiptir. Özel markalar: Zanussi, Wascomat, Crathco, Grindmaster, SPM, Unic, Alpeninox, Kelvinator, Veetsan, Schneidereit, Dito Sama ve Molteni.

Electrolux Profesyonel Yetkili Servisi Ohrili Makina