Electrolux Profesyonel Skyline Kombi Fırınlar

Skyline Kombi Fırınlar

Akıllı teknoloji ve insan merkezli tasarım. Yeni SkyLine Kombi Fırınlar üstün performans sağlamak için tasarlandı.

SkyLine Kombi Fırınlar,daha iyi ergonomi ve kullanılabilirlik bakımından sizler için özel olarak ve düşükişletme maliyetlerine sahip yeni bir çözüm olması amacıyla tasarlandı.Sezgiseldir ve kolay kullanılabilir; pişirme yöntemlerinizi değiştirmeye hazır olun.

40 yılı aşkın bir süredir Kombi Fırınlarda mükemmellik

Enerji tüketim maliyetlerinizden %10’a varan oranda tasarruf edin*, en hızlı ve verimli şekilde çalışın. Yeni Plan-n-Save özelliği, pişirme sırasını optimize etmek ve harcamalarınızı en aza indirmek için yapay zekaya dayalı yeni bir mantık uygular.

Cook&Chill “Pişir&Soğut” çözümümüz ile mutfağınızı daha verimli, üretken ve stressiz hale getirin: SkyDuo, Skyline Fırınlar ve Şok Soğutucular arasındaki kesintisiz iletişimi sağlar.

İşletmeler için tasarlandı

Çevreci verimlilik sayesinde, %10’a varan oranda kâr**. Su, enerji ve kimyasal tasarrufu, SkyLine Kombi Fırın ile daha yüksek kârlılığa dönüşüyor.

Sizin için tasarlandı

Kullanımı kolay ve mükemmel ergonomik tasarımı sayesinde, bağımsız olarak 4 yıldızlı sertifika almaya hak kazanan ilk Fırın olma özelliği ile verimliliği en üst seviyede ve kolaylıkla yaşayın.

Performans için tasarlandı

Yeni OptiFlow hava dağıtım sistemi sayesinde, mükemmel derecede eşit pişirme. Lambda sensörü ile ekstra hassas nem kontrolü, tüm modellerde bulunmaktadır.

Sürekli devam eden işlemler için tasarlandı

Fırınınızın durumunu ve performansını dilediğiniz yerden izleyin.

Üstün performans ve tasarruf

Yeni SkyLine Kombi Fırınlar ile işletmenizi çevre dostu bir işletme haline getirin.
En düşük enerji tüketimini ve sınıfının en iyisi sonuçları elde edin. Eko-pişirme modu ve otomatik programlar, özellikle mümkün olan en üst seviyede çevre dostu olmak için tasarlanmıştır ve daha fazla verimlilik ve kârlılık elde etmenizi sağlar.

Anahtar Cycles+’larımızdan bazıları:

  • Rejenerasyon. Sadece 7 dakika içerisinde yiyeceklerinizi servise hazır hale getirir.
  • Statik Kombi. Daha hassas bir hava dağılımı sağlamak için.
  • Düşük Isıda Pişirme*. Taze etlerin “olgunlaşma” sürecini 1 günden 1 saate düşürür. Bu program ile etin ağırlık kaybı %50 oranında azalır. (SkyLine fırınlar ile geleneksel pişirme programları karşılaştırıldığında)
  • Kurutma. Düşük ısıda pişirme ve sıfır nem kombinasyonu sayesinde, gıdaları kurutur ve bu esnada gıdaların yoğunluk, lezzet ve besin değerleri korunur.

Geliştirilmiş hazne yalıtımıüçlü cam kapı ve optimize edilmiş kabin tasarımı ile yeni Kombi Fırınımız, şimdiye kadarki en düşük enerji tüketimi seviyesine erişti. Yüksek hassasiyetli kontrol sistemi, 26 farklı sensör sayesinde, enerji kullanımını optimize eder.

Plan-n-Save** ile %10’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayın. Sunacağınız menüye karar verdiğinizde SkyLine Kombi Fırın, pişirme sırasını optimize etmek için yapay zekaya dayalı yeni mantığını uygular.

*Düşük Isıda Pişirme – US7750272B2 ve ilgili tip patentli
**Elektrikli üçlü cam kapılı SkyLine PremiumS, GN 10/1 fırınlarda Electrolux Profesyonel Lab testlerine dayanan hesaplama, Plan-n-Save işlevini kullanma ile Plan-n-Save işlevini kullanmama karşılaştırması. Nisan 2019 verileri.

Electrolux Profesyonel Skyline Kombi Fırınlar 02324571263

Kaynak: www.ohrilimakina.com.tr

Electrolux Profesyonel Skyline Kombi Fırınlar Servisi  0232 4571263

Electrolux Profesyonel Skyline Kombi Fırınlar 0232 4571263

REKLAMDIR (Reklam teklifi için destek@ohrilimakine.com adresine yazabilirsiniz)

Ayrıca Electrolux Makinesi satışıda yapılmaktadır. Electrolux Profesyonel Skyline Kombi Fırınlar satışı için arayabilirsiniz 0232 4571263

Electrolux İzmir Bölgesi Yetkili Servisi OHRİLİ MAKİNA

İzmir Electrolux Servisi OHRİLİ MAKİNA 0536 370 87 85