Paslanmaz Çelik İmalatı Electrolux

Electrolux, profesyonellerin üstün verimlilik, mükemmel hijyen standartları ve en yüksek esnekliği garanti eden bir hazırlık alanı yaratmasına imkan sağlayan çözümler üretir.

Artı İmalat

Uluslararası ihale gerekliliklerine uygun, sağlam bir ürün sunmak üzere ve ağır iş ortamına mükemmel derecede uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün grubundaki ürünler hijyen ve temizlenebilirlik açısından daha sıkı uluslararası standartlar ile uyumludur.

Premium İmalat

Bu uzun ömürlü ve ağır işe yönelik ürün grubu, kolay erişilebilir bölmeleri ve yüksekliği ayarlanabilir ayakları sayesinde hızlı performans sağlar. Yuvarlatılmış köşeler ve yukarıya doğru çevrilmiş kenarlar sayesinde temizlik işlemleri daha kolay ve hızlıdır.

Standart İmalat

Bu ürün grubu profesyonel bir mutfaktaki her türlü yiyeceğin hazırlanması için ideal pratik çözümler sunar ve Electrolux ekipmanlarının karakteristik özelliği olan inovatif görünümü ile bağımsız olarak kullanılabilir.

Eco İmalat

Her tür mutfağa uygun geniş çözüm seçenekleri.
Size en uygun olan çözümü seçin ve çalışma tezgahları, depolama dolapları, çalışma ve sıcak dolaplar ve çok çeşitli evyeleri içeren kendi ideal hazırlık alanınızı yaratın.

Electrolux’ün yeni Standart İmalat’ı ergonomik ve şıktır

Aynı tasarıma sahip yeni ecostoreHP tezgah tipi soğutucular ile entegre edilmiş kombinasyonu sayesinde tasarımı işleri kolaylaştırır.

Yeni tezgah tipi soğutucular, hem en yüksek iklim sınıfı, A hem de piyasadaki en yüksek enerji verimliliği, 5 kombinasyonunun eşsiz bileşimine sahiptir.

ecostore soğutmalı tezgahlar

EkstrA şık tasarım

ecostoreHP Premium’un ergonomik tasarımı kusursuz olmakla birlikte ister ayakları üzerinde, ister ankastre olsun Electrolux Profesyonel modüler çalışma tezgahları sayesinde kolayca kurulum özelliğine sahiptir.

Paslanmaz Çelik İmalatlarımızın işletmeniz için neler yapabileceğini keşfedin

Electrolux İzmir Servisi  02324571263

Kaynak: www.ohrilimakina.com.tr

Electrolux Tezgah Tipi Soğutucu Servisi     0232 4571263

Electrolux Dik Tip Soğutucu Servis   0232 4571263

Electrolux Soğutucu Dolap Servisi    0232 4571263

REKLAMDIR (Reklam teklifi için destek@ohrilimakine.com adresine yazabilirsiniz)

Ayrıca Electrolux Makinesi satışıda yapılmaktadır. Electrolux Profesyonel  Makinesi satışı için arayabilirsiniz 0232 4571263

Electrolux İzmir Bölgesi Yetkili Servisi OHRİLİ MAKİNA

İzmir Electrolux Servisi OHRİLİ MAKİNA 0536 370 87 85