Soy Yıka ve Kurut Electrolux

Sebze soyma makineleri, sebze yıkama ve kurutma makineleri seçeneklerimiz ile soyun, yıkayın ve kurutun

 

Çok amaçlı soyma makineleri

Electrolux sebze soyma makineleriyalnızca patates kabuklarını soyma problemini değil aynı zamanda sert ve yumuşak sebzeleri soyma, deniz kabuklularını temizleme, sebzeleri soymadan fırçalama ve kurutma sorununu da çözer.

Aşındırıcı plaka, yüksek kaliteli bir sonuç elde etmek için standart olarak tedarik edilir.

Sebze soyma makinelerimiz, küçük ve orta ölçekli restoranların ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç farklı soyma kapasitesine sahiptir ve 80 kg/sa ile 400 kg/sa arası soyulmuş sebzelerin maksimum üretimini garanti eder.

Sıfırlama düğmesi ve programlanabilir zamanlayıcı ile basitve kullanımı kolay su geçirmez dokunmatik kontrol paneli.

Sebze yıkama ve kurutma makineleri

Electrolux, her boyutta mutfak için sebze yıkama makineleri, kurutma makineleri ve 2’si 1 arada çözümler suna kombine makinelersunar.Bunlar küçük, orta ve büyük ölçekli mutfaklar için başlıca bileşenlerdir.

Profesyonel mutfağınız için en iyi olanı seçin; marulunuzu, ıspanağınızı, pırasalarınızı, maydanozunuzu, lahananızı, brokolinizi ve enginarlarınızı rekor sürede yıkayın ve kurutun, en iyi aromanın ve leziz dokunun servis edilene kadar korunduğundan emin olun.

Tüm ünitelerimizher türden sebzenin etkili ve güvenli işlem görmesi, garantili hijyen ve kolay temizlenebilirlik için tasarlanmıştır.

Electrolux Patates Soyma Makinesi 02324571263

Kaynak: www.ohrilimakina.com.tr

Electrolux Patates Soyma Makinesi tamiri telefonu 0232 4571263

REKLAMDIR (Reklam teklifi için destek@ohrilimakine.com adresine yazabilirsiniz)

Ayrıca Electrolux Makinesi satışıda yapılmaktadır. Electrolux Profesyonel  Makinesi satışı için arayabilirsiniz 0232 4571263,

İzmir Electrolux Servisi OHRİLİ MAKİNA 0536 370 87 85